فروشگاه اینترنتی نی نی شینا تلاش میکند که بهترین کیفیت ها و آسودگی را در کنار امنیت خرید اینترنتی برای مشتریان عزیز فراهم کند.

بنابراین، به قوانین و مقرراتی نیاز است تا خدماتی با کیفیت برای همراهان گرامی نی نی شینا، ارائه گردد تا رضایت کاربران و مشتریان عزیز این مجموعه را به ارمغان آورد لذا از همراهان گرامی تقاضا می نماییم حتماً قبل از اقدام به خرید، این قوانین و مقررات را مطالعه نمایند.

خدمات مخصوص مشتریان در مجموعه نی نی شینا به این شکل می باشد:

ساعت کاری و پاسخگویی به همراهان گرامی مجموعه نی نی شینا از 9 صبح الی 18:30 میباشد.

مجموعه نی نی شینا در روزهای جمعه، تعطیلات رسمی و تعطیلاتی که دولت جمهوری اسلامی ایران خارج از تقویم اعلام می نماید، تعطیل می باشد.

زمان پاسخگویی به تماسها و پیام های مشتریان از طریق تلفن، واتس اپ و اینستاگرم در ساعات کاری مشخص شده می باشد.

مجموعه اینترنتی نی نی شینا متعهد است پیام ها و سفارش های کامل شده را به ترتیب اولویت ثیت سفارش، در اولین روز کاری پس از تعطیلات رسیدگی و پاسخگویی نماید.

روش های ارتباطی نی نی شینا و مشتریان:

مجموعه نی نی شینا از طریق تلفن، شبکه های اجتماعی (اینستاگرام و واتس اپ) با مشتریان خود در ارتباط است.

عضویت در باشگاه مشتریان:

لازمه ارائه خدمت و ثبت سفارش در مجموعه فروشگاهی نی نی شینا، ثبت نام و درج اطلاعات کامل و صحیح، می باشد. لذا لازم است همراهان گرامی در زمان ورود اطلاعات مندرج در فرم ثبت نام، دقت کافی را خرج نمایند. این اطلاعات به عنوان امانت و بصورت محرمانه نزد مجموعه نی نی شینا محفوظ می باشد. هرگونه تماس، ارسال سفارش ها، مکاتبات و مواردی از این دست، با استفاده از این اطلاعات انجام می شود و کیفیت ارائه خدمت ما به آن اطلاعات بستگی دارد.

پرداخت و تکمیل سفارش:

مجموعه نی نی شینا در قبال بانکهای عاملی که بعنوان درگاه اینترنتی خدمات رسانی می کنند و سایر روش های پرداخت، مسئولیتی را بر عهده نداشته و تنها واریز یا عدم واریز مبلغ را می تواند تایید نماید. تنها مرجع پاسخگوی مورد اطمینان در این زمینه، بانک عامل و شرکتهای تابعه آنها می باشند. در این موارد قطعاً هر کمکی که از سوی مجموعه نی نی شینا برای مساعدت به مشتری وجود داشته باشد که از عهده نی نی شینا خارج نباشد، ارائه می شود.

پرداخت هزینه سفارش:

پرداخت هزینه سفارش ها تنها از طریق درگاه های بانکی به صورت آنلاین (اینترنتی) امکان پذیر است.

ارسال و بسته بندی تبریز:

ارسال سفارش در شهر تبریز از طریق پیک بین 2 تا 4 روز کاری انجام میگردد.

ارسال و بسته بندی شهرستان:

ارسال سفارش های شهرستان و تحویل به پست بین 2 تا 5 روز کاری انجام میشود.

در روزهای خاص کاری و در زمان برگزاری جشنواره ها (مانند روزهای پایان سال، شب یلدا و …)، فروشگاه نی نی شینا در خصوص ارسال با تاخیر بیشتر از 3 روزکاری مختار است. ارسال سفارش های تمامی شهرهای استان های مختلف کشور از طریق پست جمهوری اسلامی ایران انجام می گردد.

اداره پست جمهوری اسلامی، بر اساس آدرس و شماره تماس مرقوم شده توسط شما در سفارش به آدرس مقصد مراجعه می نمایند. در صورتیکه اطلاعات مندرج دقت و صحت لازم را نداشته باشند و یا مشتری در زمان مراجعه مامور پست در محل حاضر نباشد، مرسوله به فروشگاه نی نی شینا برگشت داده می شود.

در صورت مرجوع شدن سفارش به نی نی شینا، ارسال مجدد آن مشمول هزینه ارسال می گردد.

مرسوله هایی که از مجموعه خارج و تحویل اداره پست می شوند، تحت اختیار و تصمیم گیری اداره پست قرار دارد و مجموعه نی نی شینا دخل و تصرفی در خصوص ارسال کالا و نحوه و کیفیت تحویل آن ندارد.

خرید، تعویض و مرجوعی کالا:

در زمان انجام فرآیند کنترل کیفی هر کالا، تمامی اندازه ها، سایز، رنگ، جنس پارچه و دیگر اطلاعات مورد نیاز، بطور کامل و شفاف در بخش توضیحات آن کالا در سایت نی نی شینا آورده می شود تا مشتری بتواند با توجه به آن، کالا و مشخصه  مناسب را انتخاب نماید. انتخاب و سفارش کالا به منزله مطالعه کامل توضیحات و در نظر گرفتن اندازه های اعلام شده برای هر محصول، تلقی می شود.

از طرفی یادداشت هایی با مضمون فوری ارسال شود و یا مشخص کردن ساعت و تاریخ و مشابه این موارد به منزله ی قبول از طرف نی نی شینا نمیباشد و این نوشته ها حقی برای مشتری ایجاد نمیکند.

سفارش هایی که خرید انجام شده و به هر دلیلی نیاز به هماهنگی با مشتری داشته باشند ولی امکان هماهنگی با مشتری میسر نشود ،حداکثر تا 3 روز کاری جهت تعیین تکلیف در نزد نی نی شینا باقی مانده و در صورت عدم انجام هماهنگی، سفارش از طرف فروشگاه تعیین تکلیف و ارسال می گردد. مجموعه اینترنتی نی نی شینا هیچ مسئولیتی برای تامین مجدد کالای اتمام موجود شده و یا ارائه خدمت در آن خصوص ندارد.

امکان اعمال تغییر در سفارش ثبت شده به هیچ عنوان وجود ندارد. لذا در صورت نیاز به انجام هرگونه تعییر لازم است مشتری تغییرات را با برقراری ارتباط با ادمین واتساپ یا ادمین اینستاگرام در ساعات کاری اطلاع رسانی نماید.

نکته مهم: جهت رعایت مسایل بهداشتی، احترام به حقوق سایر مشتریان و رعایت اخلاق حرفه ای، امکان مرجوعی و یا تعویض کالا وجود ندارد.

در صورتی که درخواست مرجوع  کالا ناشی از قصور نی نی شینا باشد، امکان عودت و تعویض میسرخواهد بود ولی اگر درخواست تعویض بعلت تغییر نظر وسلیقه ی مشتری باشد، به هیچ عنوان امکان پذیر نمیباشد.

با عنایت به انجام کنترل کیفی، ثبت اطلاعات و توضیحات، قیمت گذاری و غیره محصولات توسط نیروی انسانی صورت می گیرد، احتمال بروز خطا وجود دارد، لذا تعویض یا مرجوعی کالا تنها زمانی امکان پذیر است که قصور مجموعه نی نی شینا در خصوص ارسال کالا خلاف سفارش مشتری و اطلاعات سایت و یا معیوب بودن کالا، احراز گردد.

معیار تشخیص معیوب بودن کالا، استانداردهای واحد کنترل کیفی نی نی شینا می باشد.

باتوجه به نحوه اندازه گیری، اختلاف اندازه گیری تا 1 سانتی متر از موارد مرجوعی محسوب نمی گردد. در صورت احراز قصور از طرف مجموعه نی نی شینا، رفع نقص و یا جبران هزینه های احتمالی عودت کالا توسط مشتری، در اسرع وقت انجام می گردد و در این موارد هزینه عودت کالا و ارسال مجدد بر عهده نی نی شینا می باشد.

در صورتیکه مشتری پس از تحویل سفارش متوجه اشتباه یا نقص در کالای ارسالی از طرف نی نی شینا شود، به دلیل حفظ مسایل بهداشتی، احترام به حقوق سایر مشتریان و رعایت اخلاق حرفه ای، لازم است حتی الامکان بدون باز کردن بسته بندی محصول، مراتب را حداکثر تا 72 ساعت پس از دریافت سفارش به مجموعه نی نی شینا اطلاع رسانی نماید. لازم به ذکر است امکان رسیدگی به درخواست هایی که پس از این زمان به مجموعه نی نی شینا ارجاع شوند، وجود ندارد.

شرط بررسی مرجوعی کالا، ارسال پیام حاوی نام و نام خانوادگی، شماره سفارش، علت مرجوعی و عکس یا فیلم از نقص کالا به واحد پشتیبانی نی نی شینا، از طریق پیام رسان واتساپ به شماره ی ۰۹۱۴۲۵۲۱۸۵۰ و ادمین اینستاگرام میباشد.

کالا باید در شرایط آکبند باشد و تگ، مارک، کوپ لباس خراب نشده باشد. کالایی که مورد استفاده قرار گرفته و یا شست و شو شده باشد، مورد پذیرش نخواهد بود.

شرط پذیرش مرجوعی، ارسال کالا در وضعیت اعلام شده و ارسال تمامی ملزومات و ملحقات کالا می باشد.

در صورت موافقت نی نی شینا با مرجوعی، مطابق توضیحاتی که به مشتری داده خواهد شد، ایشان سفارش را از طریق پست به آدرس نی نی شینا عودت می نماید.

مدت زمان تعویض یا عودت وجه کالای مرجوعی به مشتری، تا 7 الی 10 روز کاری پس از تحویل شدن کالا به نی نی شینا می باشد.

بطور کلی هر عاملی که خارج از اختیار نی نی شینا می باشد مانند اتفاقات غیر منتظره مانند تصادف، بلایای طبیعی، ارائه خدمات نامناسب یا با کیفیت پایین توسط سایر سازمانها ، موسسات دولتی (از جمله اداره پست جمهوری اسلامی) و خصوصی و غیره که موجب کاهش خدمت رسانی نی نی شینا گردد ،از تعهد مجموعه نی نی شینا خارج است. لیکن مجموعه نی نی شینا نهایت تلاش خود را می کند تا به محض رفع مشکل، خدمت رسانی با کیفیت قبلی را ادامه دهد.
مجموعه نی نی شینا، تعهد می نماید به محض عادی شدن شرایط، خدمات رسانی مطلوب انجام گردد .